The Wizardring World
Dobro došli na Hogwarts!

Ovo je forum utemeljen na knjigama i filmovima o mladom čarobnjaku Harryju Potteru. Ovaj forum nudi fantastičan te veoma realističan RPG! To znači da možete doživjeti pravi život čarobnjaka ili vještice, tj. da možete pohađati poznatu školu Hogwarts, a poslije toga možete se zaposliti kao profesor na Hogwartsu ili možda u Ministarstvu magije, izboru nema kraja...
Ako se još niste uvjerili u čari ovoga foruma, onda se registrirajte, uvjerite da je sve ovo istina te se, što je najvažnije, dobro zabavite!
The Wizardring World
Dobro došli na Hogwarts!

Ovo je forum utemeljen na knjigama i filmovima o mladom čarobnjaku Harryju Potteru. Ovaj forum nudi fantastičan te veoma realističan RPG! To znači da možete doživjeti pravi život čarobnjaka ili vještice, tj. da možete pohađati poznatu školu Hogwarts, a poslije toga možete se zaposliti kao profesor na Hogwartsu ili možda u Ministarstvu magije, izboru nema kraja...
Ako se još niste uvjerili u čari ovoga foruma, onda se registrirajte, uvjerite da je sve ovo istina te se, što je najvažnije, dobro zabavite!
The Wizardring World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Lekcije iz napitaka.

Go down 
Autor/icaPoruka
Emmeline Belikov
Profesorica napitaka i drevnih runa
Emmeline Belikov


Broj postova : 134

Info o vještici/čarobnjaku
Posebne vještine:
Poznavanj magije:
Lekcije iz napitaka.  Left_bar_bleue100/100Lekcije iz napitaka.  Empty_bar_bleue  (100/100)
Novci:
Lekcije iz napitaka.  Left_bar_bleue2000/30000Lekcije iz napitaka.  Empty_bar_bleue  (2000/30000)

Lekcije iz napitaka.  Empty
PostajNaslov: Lekcije iz napitaka.    Lekcije iz napitaka.  Emptysri oľu 30, 2011 10:49 pm

Prva godina;
- Prvo predavanje.



~ Ušla sam u učionicu i pogledom prešla preko učenika. Osmjehnula sam se gledajući u njihova preplašena lica.
'Zdravo,ja sam Emmeline Belikov i predavat ću vam Napitke. Bit ću stroga kao profesorica,ali nemate razloga za brigu ako svoje zadatke budete obavljali na vrijeme i ako budete znali ono što od vas tražim.Ocjenjivat ću vas pravedno i onako kako zaslužujete.Nadam se da ćemo se ugodno družiti ove godine',rekla sam uz još jedan topal osmijeh.

'Danas odmah počinjemo s lekcijama. Naučit ću vas osnovama napitaka i njihovoj svrsi. Možete zapisati bilješke o ovom što vam govorim,ali i nemorate. No,da vas upozorim! Sve ovo što kažem će biti u testu! Pa da počnemo:

-Čarobni napici su smesa sastojaka pomesanih tacno odredjenim redoslijedom i u tacno odredjenim mjerama masa koji cine jedinstvenu magicnu tekucinu ,obicno u tecnom stanju.
-Carobni napici imaju moc promeniti unutrasnja osecanja i misli osobe koja ih popije, navesti je na radnje koje nikada ne bi poduzela u svesnom stanju, promeniti njen spoljasnji oblik i karakteristike izgleda, pa i usmrtiti onog ko popije.'

Završila sam i sačekala da zapišu moje posljednje riječi,okrenula sam se ka tabli i zamahnula štapićem.
'Na tabli se nalazi teba za sastav koji treba da uradite za domaću zadaću. Pošaljite mi ga poštom najkasnije do 23. u mjesecu !',rekla sam na na tabli se pojavila rečenica :

'Moj utisak o prvom času Napitaka!'

Kada su zapisali temu,rekla sam:'Šta mi vi još možete reći o napitcima?Kako se spravljaju i gdje? Koja je njihova svrha?'. Sačekala sam njihove odgovore.




[Vrh] Go down
 
Lekcije iz napitaka.
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Lekcije iz Astronomije
» Lekcije SzMS-a.
» Lekcije iz preobrazbe
» Lekcije iz Povijesti magije
» Lekcije iz bezjačkih studija za II. stupanj

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
The Wizardring World :: Lekcije.-
Forum(o)Bir: