The Wizardring World
Dobro došli na Hogwarts!

Ovo je forum utemeljen na knjigama i filmovima o mladom čarobnjaku Harryju Potteru. Ovaj forum nudi fantastičan te veoma realističan RPG! To znači da možete doživjeti pravi život čarobnjaka ili vještice, tj. da možete pohađati poznatu školu Hogwarts, a poslije toga možete se zaposliti kao profesor na Hogwartsu ili možda u Ministarstvu magije, izboru nema kraja...
Ako se još niste uvjerili u čari ovoga foruma, onda se registrirajte, uvjerite da je sve ovo istina te se, što je najvažnije, dobro zabavite!
The Wizardring World
Dobro došli na Hogwarts!

Ovo je forum utemeljen na knjigama i filmovima o mladom čarobnjaku Harryju Potteru. Ovaj forum nudi fantastičan te veoma realističan RPG! To znači da možete doživjeti pravi život čarobnjaka ili vještice, tj. da možete pohađati poznatu školu Hogwarts, a poslije toga možete se zaposliti kao profesor na Hogwartsu ili možda u Ministarstvu magije, izboru nema kraja...
Ako se još niste uvjerili u čari ovoga foruma, onda se registrirajte, uvjerite da je sve ovo istina te se, što je najvažnije, dobro zabavite!
The Wizardring World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Učionica I. godine

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Christine von Cahill
Profesorica aritmancije i bezjačkih studija
Christine von Cahill


Broj postova : 80

Info o vještici/čarobnjaku
Posebne vještine:
Poznavanj magije:
Učionica I. godine Left_bar_bleue100/100Učionica I. godine Empty_bar_bleue  (100/100)
Novci:
Učionica I. godine Left_bar_bleue1402/30000Učionica I. godine Empty_bar_bleue  (1402/30000)

Učionica I. godine Empty
PostajNaslov: Učionica I. godine   Učionica I. godine Emptypet tra 01, 2011 7:46 am

Učionica I. godine Ucionicabsa

[Vrh] Go down
http://harry-potter-series.forumotion.com/
Christine von Cahill
Profesorica aritmancije i bezjačkih studija
Christine von Cahill


Broj postova : 80

Info o vještici/čarobnjaku
Posebne vještine:
Poznavanj magije:
Učionica I. godine Left_bar_bleue100/100Učionica I. godine Empty_bar_bleue  (100/100)
Novci:
Učionica I. godine Left_bar_bleue1402/30000Učionica I. godine Empty_bar_bleue  (1402/30000)

Učionica I. godine Empty
PostajNaslov: Re: Učionica I. godine   Učionica I. godine Emptypet tra 01, 2011 1:52 pm

1. PREDAVANJE:UVOD-Bezjačke studije

Ušla sam u učionicu I. stupnja i nasmješeno pozdravila učenike:
-Dobar dan djeco!Moje ime je Christine von Cahill i predavati ću vam bezjačke studije.Po prirodi sam vesela,opuštena i malo je toga što me može naljutiti.A nerad,neposluh,drskost i lijenost prvi su na popisu.Takve ću učenike kažnjavati.-rekla sam odlučno i ozbiljno.Ipak,nisam ih željela prestrašiti,pa sam nastavila:-Ali,budete li na mojim satovima slušali,pitali kada vam nešto nije jasno,redovito pisali zadaće i imali pozitivan odnos prema radu,odlično ćemo se slagati i bit ćete nagrađeni.-završila sam s osmjehom na licu.
-Krenimo,dakle!Izvadite pera i pergamente i zapisujte ono što ću vam govoriti.-rekla sam i pričekala da svi izvade pera i pergamente.-Napišite naslov "Bezjačke studije".Dakle,bezjačke studije,to je znanost o bezjacima.Kao što znate,bezjaci su ljudi koji ne mogu čarati ni uz pomoć štapića.Na satovima bezjačkih studija proučavamo bezjake,njihov život,školovanje,način na koji se snalaze bez magije.-završila sam s diktiranjem i nastavila:
-To bi bilo to za prvi sat,a za zadaću nemate ništa!
Vidimo se sljedeći put!-pozdravila sam učenike i izišla iz učionice dok je hodnicima odjekivao rezak zvuk školskog zvona.


Zadnja promjena: Christine von Cahill; ned tra 03, 2011 11:59 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://harry-potter-series.forumotion.com/
Christine von Cahill
Profesorica aritmancije i bezjačkih studija
Christine von Cahill


Broj postova : 80

Info o vještici/čarobnjaku
Posebne vještine:
Poznavanj magije:
Učionica I. godine Left_bar_bleue100/100Učionica I. godine Empty_bar_bleue  (100/100)
Novci:
Učionica I. godine Left_bar_bleue1402/30000Učionica I. godine Empty_bar_bleue  (1402/30000)

Učionica I. godine Empty
PostajNaslov: Re: Učionica I. godine   Učionica I. godine Emptysub tra 02, 2011 4:36 pm

Molim vas da napišete da ste bili na satu!Hvala.
[Vrh] Go down
http://harry-potter-series.forumotion.com/
Bella Diggory
Prefekt, prva godina
Bella Diggory


Broj postova : 84
Lokacija : Hogwarts

Info o vještici/čarobnjaku
Posebne vještine:
Poznavanj magije:
Učionica I. godine Left_bar_bleue0/100Učionica I. godine Empty_bar_bleue  (0/100)
Novci:
Učionica I. godine Left_bar_bleue1993/30000Učionica I. godine Empty_bar_bleue  (1993/30000)

Učionica I. godine Empty
PostajNaslov: Re: Učionica I. godine   Učionica I. godine Emptyned tra 03, 2011 8:04 pm

Bila sam na satu Bezjackih studija i bilo je super.Profesorica se lijepo odnosila prema nama.
[Vrh] Go down
Sarah Diggory
Prva godina



Broj postova : 5
Lokacija : gry :D

Info o vještici/čarobnjaku
Posebne vještine:
Poznavanj magije:
Učionica I. godine Left_bar_bleue0/100Učionica I. godine Empty_bar_bleue  (0/100)
Novci:
Učionica I. godine Left_bar_bleue2000/30000Učionica I. godine Empty_bar_bleue  (2000/30000)

Učionica I. godine Empty
PostajNaslov: Re: Učionica I. godine   Učionica I. godine Emptyned tra 03, 2011 8:58 pm

Bila sam na predavanju ! Jako mi se svidjelo i bilo je zanimljivo ! Profesorica je mrak ( oslikca) sve mi se jako svida !
[Vrh] Go down
Christine von Cahill
Profesorica aritmancije i bezjačkih studija
Christine von Cahill


Broj postova : 80

Info o vještici/čarobnjaku
Posebne vještine:
Poznavanj magije:
Učionica I. godine Left_bar_bleue100/100Učionica I. godine Empty_bar_bleue  (100/100)
Novci:
Učionica I. godine Left_bar_bleue1402/30000Učionica I. godine Empty_bar_bleue  (1402/30000)

Učionica I. godine Empty
PostajNaslov: Re: Učionica I. godine   Učionica I. godine Emptypon tra 11, 2011 4:20 pm

2. PREDAVANJE:Bezjaci

Ušla sam u učionicu i pozdravila svoje učenike:
-Dobro jutro,čarobnjaci moji i vještice!Jeste li spremni za rad?-upitala sam.
-Da!-odgovorili su mi uz smijeh.
-Pa,za početak vas neću previše gnjaviti teškim definicijama,pogotovo zato što ih u ovom predmetu i nema mnogo.Neću reći 'nema ih' jer se ipak radi o bezjacima,a oni su pomalo komplicirana bića.-započela sam predavanje-Svi znate da na svijetu postoje dvije 'vrste',ajmo to tako reći,ljudi.Bezjaci i čarobnjaci.Dok se čarobnjačka rasa dijeli na vještice i čarobnjake,bezjačka se dijeli na muškarce i žene.Bezjaka ima svugdje,pa tako i u našoj školi.Bezjaka ima više nego čerobnjaka iz vrlo jednostavnog razloga:u srednjem su vijeku vještice i čarobnjake masovno ubijali.Istina,neki bi se izvukli,ali neki ne bi imali toliko sreće.Iz tog se razloga i danas od njih skrivamo.-završila sam.
-Pa,imate li nekih pitanja?Zanima li vas nešto što nisam rekla?-upitala sam sa smješkom.
[Vrh] Go down
http://harry-potter-series.forumotion.com/
Christine von Cahill
Profesorica aritmancije i bezjačkih studija
Christine von Cahill


Broj postova : 80

Info o vještici/čarobnjaku
Posebne vještine:
Poznavanj magije:
Učionica I. godine Left_bar_bleue100/100Učionica I. godine Empty_bar_bleue  (100/100)
Novci:
Učionica I. godine Left_bar_bleue1402/30000Učionica I. godine Empty_bar_bleue  (1402/30000)

Učionica I. godine Empty
PostajNaslov: Re: Učionica I. godine   Učionica I. godine Emptysri tra 13, 2011 5:19 pm

Nakon što nitko nije ništa rekao,odvratila sam:
-Nema?U redu.Za zadaću napišite sastav o tome što VI mislite,kakav bi bio odnos čarobnjaka i bezjaka danas,da bezjaci nisu u srednjem vijeku ubijali čarobnjake.Naravno,mora imati veze s onim o čemu pišete.Naslov poruke u kojoj ćete mi poslati zadaću je' Zadaća iz BS-a 1'.-zadala sam zadaću i završila:-Doviđenja,vidimo se sljedeći put.-pozdravila sam učenike i izišla iz učionice dok je hodnicima odjekivao rezak zvuk školskog zvona.
[Vrh] Go down
http://harry-potter-series.forumotion.com/
Sponsored content





Učionica I. godine Empty
PostajNaslov: Re: Učionica I. godine   Učionica I. godine Empty

[Vrh] Go down
 
Učionica I. godine
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Učionica II. godine
» Ucionica I godine
» Ucionica II godine
» Učionica za prvu godinu
» Učionica za drugu godinu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
The Wizardring World :: Bezjačke studije.-
Forum(o)Bir: