The Wizardring World
Dobro došli na Hogwarts!

Ovo je forum utemeljen na knjigama i filmovima o mladom čarobnjaku Harryju Potteru. Ovaj forum nudi fantastičan te veoma realističan RPG! To znači da možete doživjeti pravi život čarobnjaka ili vještice, tj. da možete pohađati poznatu školu Hogwarts, a poslije toga možete se zaposliti kao profesor na Hogwartsu ili možda u Ministarstvu magije, izboru nema kraja...
Ako se još niste uvjerili u čari ovoga foruma, onda se registrirajte, uvjerite da je sve ovo istina te se, što je najvažnije, dobro zabavite!
The Wizardring World
Dobro došli na Hogwarts!

Ovo je forum utemeljen na knjigama i filmovima o mladom čarobnjaku Harryju Potteru. Ovaj forum nudi fantastičan te veoma realističan RPG! To znači da možete doživjeti pravi život čarobnjaka ili vještice, tj. da možete pohađati poznatu školu Hogwarts, a poslije toga možete se zaposliti kao profesor na Hogwartsu ili možda u Ministarstvu magije, izboru nema kraja...
Ako se još niste uvjerili u čari ovoga foruma, onda se registrirajte, uvjerite da je sve ovo istina te se, što je najvažnije, dobro zabavite!
The Wizardring World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Sierrina spavaonica.

Go down 
Autor/icaPoruka
Sierra Monive
Starješina Ravenclawa, profesorica skrbi za magična stvorenja
Sierra Monive


Broj postova : 151

Info o vještici/čarobnjaku
Posebne vještine:
Poznavanj magije:
Sierrina spavaonica. Left_bar_bleue100/11Sierrina spavaonica. Empty_bar_bleue  (100/11)
Novci:
Sierrina spavaonica. Left_bar_bleue1997/30000Sierrina spavaonica. Empty_bar_bleue  (1997/30000)

Sierrina spavaonica. Empty
PostajNaslov: Sierrina spavaonica.   Sierrina spavaonica. Emptyčet oľu 31, 2011 10:08 pm

Sierrina spavaonica. Country-living-shabby-chic-Bedroom-582x566
[Vrh] Go down
Sierra Monive
Starješina Ravenclawa, profesorica skrbi za magična stvorenja
Sierra Monive


Broj postova : 151

Info o vještici/čarobnjaku
Posebne vještine:
Poznavanj magije:
Sierrina spavaonica. Left_bar_bleue100/11Sierrina spavaonica. Empty_bar_bleue  (100/11)
Novci:
Sierrina spavaonica. Left_bar_bleue1997/30000Sierrina spavaonica. Empty_bar_bleue  (1997/30000)

Sierrina spavaonica. Empty
PostajNaslov: Re: Sierrina spavaonica.   Sierrina spavaonica. Emptyčet oľu 31, 2011 10:10 pm

Ušla sam u spavaonicu i zavalila se na krevet. Bila sam mrtva umorna od dugog puta. Osjetila sam da mi se mačka popela na krevet, što mi i nije smetalo. Skupila sam snage da se presvučem, a onda sam se zavukla u toplu i čistu posteljinu koju sam tako voljela.


[Vrh] Go down
 
Sierrina spavaonica.
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Spavaonica Eme Riddle
» Spavaonica Jeydona Walea.
» Spavaonica Emmeline Belikov.
» Spavaonica Kristen Dumbledore
» Spavaonica Christine von Cahill

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
The Wizardring World :: Kabineti.-
Forum(o)Bir: