The Wizardring World
Dobro došli na Hogwarts!

Ovo je forum utemeljen na knjigama i filmovima o mladom čarobnjaku Harryju Potteru. Ovaj forum nudi fantastičan te veoma realističan RPG! To znači da možete doživjeti pravi život čarobnjaka ili vještice, tj. da možete pohađati poznatu školu Hogwarts, a poslije toga možete se zaposliti kao profesor na Hogwartsu ili možda u Ministarstvu magije, izboru nema kraja...
Ako se još niste uvjerili u čari ovoga foruma, onda se registrirajte, uvjerite da je sve ovo istina te se, što je najvažnije, dobro zabavite!
The Wizardring World
Dobro došli na Hogwarts!

Ovo je forum utemeljen na knjigama i filmovima o mladom čarobnjaku Harryju Potteru. Ovaj forum nudi fantastičan te veoma realističan RPG! To znači da možete doživjeti pravi život čarobnjaka ili vještice, tj. da možete pohađati poznatu školu Hogwarts, a poslije toga možete se zaposliti kao profesor na Hogwartsu ili možda u Ministarstvu magije, izboru nema kraja...
Ako se još niste uvjerili u čari ovoga foruma, onda se registrirajte, uvjerite da je sve ovo istina te se, što je najvažnije, dobro zabavite!
The Wizardring World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Učionica za prvu godinu

Go down 
Autor/icaPoruka
Ema Riddle
Profesorica astronomije i povijesti magije
Ema Riddle


Broj postova : 126

Info o vještici/čarobnjaku
Posebne vještine:
Poznavanj magije:
Učionica za prvu godinu Left_bar_bleue100/100Učionica za prvu godinu Empty_bar_bleue  (100/100)
Novci:
Učionica za prvu godinu Left_bar_bleue1895/30000Učionica za prvu godinu Empty_bar_bleue  (1895/30000)

Učionica za prvu godinu Empty
PostajNaslov: Učionica za prvu godinu   Učionica za prvu godinu Emptyčet oľu 31, 2011 3:09 pm

Učionica za prvu godinu T2
[Vrh] Go down
Ema Riddle
Profesorica astronomije i povijesti magije
Ema Riddle


Broj postova : 126

Info o vještici/čarobnjaku
Posebne vještine:
Poznavanj magije:
Učionica za prvu godinu Left_bar_bleue100/100Učionica za prvu godinu Empty_bar_bleue  (100/100)
Novci:
Učionica za prvu godinu Left_bar_bleue1895/30000Učionica za prvu godinu Empty_bar_bleue  (1895/30000)

Učionica za prvu godinu Empty
PostajNaslov: Re: Učionica za prvu godinu   Učionica za prvu godinu Emptysri tra 06, 2011 9:24 pm

Ušla sam u učionicu.Svi učenici su gledali prema meni nasmiješeno.
'Zdravo ja sam Ema Riddle vaša profesorica Povijesti magije.Od vas očekujem mnogo (rad,disciplinu,aktivnost i rađenje domaćih zadataka).Ocjenjivaću vas pravedno prema zaslugama..Nadam se da ćemo se lijepo družiti.Kako nebi gubili vrijeme krenimo s prvom lekcijom.

Povijest magije je kao nauka jako teška.Proučavanje povijesti čarobnjačke zajednice. Povijest magije obvezan je predmet od prve do pete godine školovanja, a nakon toga učenik može nastaviti slušati predmet ako dobije dovoljnu ocjenu iz ČAS-a..Povjest magije je magijsko-socijalni predmet,koji proučava događaje u prošlosti,nečije biografije,predmete i magična mjesta.Povjest magije je jedna od najstarijih nauka na svijetu (tj. u magijskom svijetu),kojoj su podpomogli mnogi magijski historolozi širom svijeta.Povjest magije se jos dijeli na nekoliko grana,ali o tome ćemo kasnije.

Kada su završili s pisanjem okrenula sam im se i rekla:'Za domaću zadaću morate napisati sastav 'Šta očekujem od Povjesti magije'.Zadaću šaljete meni na PM.
[Vrh] Go down
 
Učionica za prvu godinu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Učionica za prvu godinu
» Učionica za prvu godinu.
» Učionica za drugu godinu
» Učionica za prvu godinu.
» Učionica za prvu godinu.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
The Wizardring World :: Povijest magije.-
Forum(o)Bir: