The Wizardring World
Dobro došli na Hogwarts!

Ovo je forum utemeljen na knjigama i filmovima o mladom čarobnjaku Harryju Potteru. Ovaj forum nudi fantastičan te veoma realističan RPG! To znači da možete doživjeti pravi život čarobnjaka ili vještice, tj. da možete pohađati poznatu školu Hogwarts, a poslije toga možete se zaposliti kao profesor na Hogwartsu ili možda u Ministarstvu magije, izboru nema kraja...
Ako se još niste uvjerili u čari ovoga foruma, onda se registrirajte, uvjerite da je sve ovo istina te se, što je najvažnije, dobro zabavite!
The Wizardring World
Dobro došli na Hogwarts!

Ovo je forum utemeljen na knjigama i filmovima o mladom čarobnjaku Harryju Potteru. Ovaj forum nudi fantastičan te veoma realističan RPG! To znači da možete doživjeti pravi život čarobnjaka ili vještice, tj. da možete pohađati poznatu školu Hogwarts, a poslije toga možete se zaposliti kao profesor na Hogwartsu ili možda u Ministarstvu magije, izboru nema kraja...
Ako se još niste uvjerili u čari ovoga foruma, onda se registrirajte, uvjerite da je sve ovo istina te se, što je najvažnije, dobro zabavite!
The Wizardring World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Kabinet Emmeline Belikov.

Go down 
Autor/icaPoruka
Emmeline Belikov
Profesorica napitaka i drevnih runa
Emmeline Belikov


Broj postova : 134

Info o vještici/čarobnjaku
Posebne vještine:
Poznavanj magije:
Kabinet Emmeline Belikov. Left_bar_bleue100/100Kabinet Emmeline Belikov. Empty_bar_bleue  (100/100)
Novci:
Kabinet Emmeline Belikov. Left_bar_bleue2000/30000Kabinet Emmeline Belikov. Empty_bar_bleue  (2000/30000)

Kabinet Emmeline Belikov. Empty
PostajNaslov: Kabinet Emmeline Belikov.   Kabinet Emmeline Belikov. Emptysri oľu 30, 2011 10:22 pm

Kabinet Emmeline Belikov. X3uvki
[Vrh] Go down
Emmeline Belikov
Profesorica napitaka i drevnih runa
Emmeline Belikov


Broj postova : 134

Info o vještici/čarobnjaku
Posebne vještine:
Poznavanj magije:
Kabinet Emmeline Belikov. Left_bar_bleue100/100Kabinet Emmeline Belikov. Empty_bar_bleue  (100/100)
Novci:
Kabinet Emmeline Belikov. Left_bar_bleue2000/30000Kabinet Emmeline Belikov. Empty_bar_bleue  (2000/30000)

Kabinet Emmeline Belikov. Empty
PostajNaslov: Re: Kabinet Emmeline Belikov.   Kabinet Emmeline Belikov. Emptysub tra 02, 2011 10:03 am

Ušla sam u svoj kabinet. Ogledala sam se okolo,svidio mi se,ali sam ipak odlučila naraviti par izmjena. Uzdahnula sam i prišla stolu. Spustila sam na njega neke papire i sjela u stolicu.
[Vrh] Go down
 
Kabinet Emmeline Belikov.
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Spavaonica Emmeline Belikov.
» Kabinet Eme Riddle
» Kabinet Jeydona Walea.
» Kabinet Kristen Dumbledore
» Kabinet Amorphousa Pottera

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
The Wizardring World :: Kabineti.-
Forum(o)Bir: